Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Mayıs 2017

TKBL Maç Programı

MERSİN BŞB.GELİŞİM 2016-2017
SEZONU MAÇ PROGRAMI

Tarih Gün Devre/Hafta A Takımı Skor B Takımı Uzatma
09.10.2016 14:00 Pazar 1.Devre 01.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM 58 53 ORDUSPOR 0
15.10.2016 15:30 Cumartesi 1.Devre 02.Hafta Programı İZMİT BELEDİYESPOR 66 39 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
19.10.2016 16:00 Çarşamba 1.Devre 03.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM 45 62 BORNOVA BECKERSPOR 0
22.10.2016 13:30 Cumartesi 1.Devre 04.Hafta Programı ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
30.10.2016 14:00 Pazar 1.Devre 05.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM OGM ORMAN GENÇLİK 0
02.11.2016 18:00 Çarşamba 1.Devre 06.Hafta Programı KURTULUŞ SPOR MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
06.11.2016 14:00 Pazar 1.Devre 07.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
11.11.2016 14:00 Cuma 1.Devre 08.Hafta Programı ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
15.11.2016 18:00 Salı 1.Devre 09.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
19.11.2016 17:00 Cumartesi 1.Devre 10.Hafta Programı EDİRNE BLD.EDİRNESPOR MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
27.11.2016 14:00 Pazar 1.Devre 11.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM YALOVA VİP GENÇLİK 0
30.11.2016 18:00 Çarşamba 1.Devre 12.Hafta Programı NEVŞEHİR HBVÜ. MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
04.12.2016 14:00 Pazar 1.Devre 13.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM URLA BELEDİYESİ 0
10.12.2016 13:00 Cumartesi 1.Devre 14.Hafta Programı 55 GENÇLİK MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
14.12.2016 18:00 Çarşamba 1.Devre 15.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
17.12.2016 14:00 Cumartesi 1.Devre 16.Hafta Programı EDREMİT BLD. GÜRESPOR MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
25.12.2016 14:00 Pazar 1.Devre 17.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM KASTAMONU BASKETBOL 0
30.12.2016 16:00 Cuma 1.Devre 18.Hafta Programı T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
07.01.2017 13:00 Cumartesi 1.Devre 19.Hafta Programı İSTANBULGÜCÜ MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
21.01.2017 14:00 Cumartesi 2.Devre 20.Hafta Programı ORDUSPOR MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
29.01.2017 14:00 Pazar 2.Devre 21.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM İZMİT BELEDİYESPOR 0
01.02.2017 18:00 Çarşamba 2.Devre 22.Hafta Programı BORNOVA BECKERSPOR MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
05.02.2017 14:00 Pazar 2.Devre 23.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
11.02.2017 14:00 Cumartesi 2.Devre 24.Hafta Programı OGM ORMAN GENÇLİK MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
15.02.2017 18:00 Çarşamba 2.Devre 25.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM KURTULUŞ SPOR 0
18.02.2017 14:00 Cumartesi 2.Devre 26.Hafta Programı ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
26.02.2017 14:00 Pazar 2.Devre 27.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
01.03.2017 18:00 Çarşamba 2.Devre 28.Hafta Programı MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
05.03.2017 14:00 Pazar 2.Devre 29.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 0
11.03.2017 15:00 Cumartesi 2.Devre 30.Hafta Programı YALOVA VİP GENÇLİK MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
15.03.2017 18:00 Çarşamba 2.Devre 31.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM NEVŞEHİR HBVÜ. 0
19.03.2017 14:00 Pazar 2.Devre 32.Hafta Programı URLA BELEDİYESİ MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
26.03.2017 14:00 Pazar 2.Devre 33.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM 55 GENÇLİK 0
29.03.2017 18:00 Çarşamba 2.Devre 34.Hafta Programı KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
02.04.2017 14:00 Pazar 2.Devre 35.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
08.04.2017 16:00 Cumartesi 2.Devre 36.Hafta Programı KASTAMONU BASKETBOL MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
16.04.2017 14:00 Pazar 2.Devre 37.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
22.04.2017 14:00 Cumartesi 2.Devre 38.Hafta Programı MERSİN BŞB.GELİŞİM İSTANBULGÜCÜ 0